Наш земляк презентував свою творчість у Новоград-Волинському там де й проживає

Дата: 19.04.2017 11:20

12 квітня 2017 року у Новоград-Волинський районній бібліотеці імені Лесі Українки відбулася презентація творчості поета-пісняра Петра Петровича Фатенка. На цьому заході були присутні бібліотекарі сільських бібліотек району та шанувальники творчості автора.

У читальному залі бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Пісні мого серця», на якій представлені твори автора та статті з книг і періодичних видань про життя та його творчість. Директор бібліотеки Ковалевська Лариса Дмитрівна представила гостю та усім присутнім цю виставку.

Методист бібліотеки Ніна Нюкало зачитала статтю про біографію Петра Фатенка та презентувала книгу «Колиска знань і долі. Сторінки історії Білозірської середньої школи № 1». У цій школі на Черкащині навчався Петро Петрович, багато його родичів були вчителями цієї школи, він є почесним громадянином Білозір'я, написав гімн школи.

Лавренчук Таїса Іванівна, бібліотекар Ужачинської сільської бібліотеки Новоград-Волинського району, голова ветеранської ради села Ужачин розповіла про Петра Фатенка, як про голову районної організації ветеранів, який небайдужий до будь-яких людських проблем. Також Таїса Іванівна зробила подарунок для ветерана і акапельно заспівала пісню про своє село Ужачин (слова П. Фатенка, музика М. Куркача).

Петро Петрович був дуже вражений початком презентації його творчості і з великим задоволенням продовжив розповідь про себе. Він згадував свою Черкащину, батьків, свої молоді військові роки в різних гарнізонах, про дружину, дітей, онуків. З великою вдячністю розповів про людей, з якими співпрацював, і про тих, з ким зараз продовжує творити. Натхненно поет-пісняр зачитав свої нові вірші.

Директор Лариса Ковалевська подякувала гостю за участь у заході, побажала подальшої творчої наснаги і подарувала квіти. Цікаво пройшла літературна зустріч з цією обдарованою людиною, а сільські бібліотекарі донесуть сторінки цієї краєзнавчої години до читачів своїх бібліотек.