Свято першого дзвоника в Білозірській ЗОШ І-II ступенів

Дата: 02.09.2016 11:21

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини, як найбільшої гуманітарної цінності. І не минуло це свято Білозірську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів №2 Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

1 вересня дійсно свято – свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками. Але є учні, для яких цей день не просто свято, а свято величне, незабутнє. Звичайно, маємо на увазі тих, хто переступає поріг школи вперше. За парти вперше сіли 11 першокласників.

На святі були присутні Голова батьківського комітету, Дуброва Ольга та представник від Білозірської сільської ради Чорна Світлана, спеціаліст з питань освіти, педагоги-пенсіонери, які висловили слова вдячності всьому педагогічному колективу та привітали зі святом першого дзвінка.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.

Хай щасливим буде новий навчальний рік для кожної школи, кожної родини на благо нашої незалежної України.