Співпраця з міжнародними організаціями

Дата: 24.10.2016 11:22

Білозірська сільська рада  вирішила випробувати свої сили в конкурсному відборі на отримання фінансування громадських ініціатив в  рамках  проектів людської безпеки програми «Кусаноне» започаткованої Урядом Японії.  Програма фінансової допомоги для проектів розвитку призначається для задоволення різноманітних потреб країн, що перебувають у стані розвитку. За програмою Кусаноне безвідплатна фінансова допомога надається неурядовим організаціям, лікарням, школам та іншим неприбутковим організаціям з метою надання допомоги за для здійснення проектів розвитку цих організацій.

Відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради по програмі «Кусаноне» подано заявку у сфері медичної допомоги по проекту «Поліпшення матеріально-технічної бази КЗ «ЦПМСД» Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області шляхом придбання автомобіля ЗАЗ сенс 1.3 з ГБО, сучасного медичного обладнання та нових  меблів»

Лише завдяки спільним діям органів місцевого самоврядування, місцевого бізнесу, суспільства, міжнародних партнерів ми зможемо досягти суттєвого поліпшення ситуації з наданням медичних послуг та поліпшення якості  життя громади загалом.