В районі впроваджуються інвестиційні проекти

Дата: 02.11.2016 11:22

Стан підготовки та впровадження найбільш важливих інвестиційних проектів  району перебуває на постійному контролі влади.

Це, зокрема,  будівництво племрепродуктора ІІ порядку по виробництву інкубаційного яйця ПАТ Миронівський хлібопродукт», коштористна вартість  якого 1300 млн. грн. Початок реалізації проекту 2015 рік. В даний час тут роботи продовжуються.

В стадії завершення  будівництво складу з холодильною камерою та навісом для техніки (ІІ черга) ТОВ «Черлис». Кошторисна вартість проекту 25 млн. грн. Початок реалізації проекту – ІІ квартал 2015 року. Введено в експлуатацію в ІІІ кварталі 2016 року.

Встановлюється І черга мокопроводу ТОВ «Іскра». Кошторисна вартість цього  проекту – 3 млн. грн. Початок реалізації проекту – серпень 2016 року, закінчення заплапноване на останні місяці  2016 року.

Триває зведення  Білозірської академії  футболу для дітей та юнацтва. Обсяг фінансування – 30 млн. грн.  Проект почав реалізовуватися у нинішньому році.

Джерело: Черкаська РДА