"У свiтi книги чарiвноi"

Бiблiотека - море книг,
 Бiблiотека - храм науки,
 Тож не минайте на порiг
 Берiть скарби нетлiннi в руки.

27 вересня 2017 року в Бiлозiрськiй бiблiотецi 2 було органiзовано екскурсiю до бiблiотеки пiд назвою "У свiтi книги чарiвноi".
 В гостину бiблiотеки завiтали учнi першого класу. Дiти дiзнались що означають слова " бiблiотека, бiблiотекар, читач", коли з'явились першi паперовi книги та перша друкована книга, познайомились з правилами користування бiблiотекою, рiзноманiтнiстю книг в бiблiотецi. Дiтям було цiкаво та корисно дiзнатись про важливу роль бiблiотеки в життi людини.
 Всiм дуже сподобалась виставка "Красу свого краю творимо своiми руками " на якiй було продемонстровано поробки з паперу та бiсеру створенi власними руками та виставка малюнкiв.
 В читальному залi першокласники вiдповiдали на поставленi запитання. По закiнченню екскурсii маленькi читайлики написали на паперових долоньках своi iмена, якi згодом прикрасили стiну бiблiотеки.
 Весело i радiсно було в цей день в бiблiотецi. Дiти, якi побували на екскурсii, мали змогу записатись до бiблiотеки i стали нашими читачами. Всiм дуже сподобалась цiкава i пiзнавальна екскурсiя, про що свiдчили слова вдячностi вiд наших маленьких користувачiв.