Ангел – охоронець

Дата: 17.06.2016 11:26

Зазвичай, охоронцями вважають тих, хто вже на небесах. Та існують вони і на землі, серед нас…

Коли лихо стукає у двері, то не питає чи чекають його.  Не питало воно й  родину Шевченків, в яких виховуються малолітні діти. Родина проживає  у місті Черкаси, а гостювала протягом місяця у селі Білозір’я у батьків. Однорічна дитина пізнає світ кожну мить:  вона хоче все побачити, до всього доторкнутися, все пізнати. Недогляділа тітонька свого рідного племінника в п’ятницю, обпікся  маленький  Максимко окропом, перевернувши чайник.

Найбільше  вражає те, що рідні не кинулися викликати медичну допомогу. Пізно ввечері наступного дня батько дитини, дізнавшись по телефону чому дитя несамовито плаче, повідомив до лікарні та викликав швидку. Коли приїхала швидка й оглянула малечу, то негайно направляла маму з дитям до опікового відділення. Мама відмовилася від госпіталізації та написала відмову. За цими діями не міг спостерігати водій швидкої Черненко О. М. та негайно зателефонував у службу дітей. Наступного дня о 8.05 служба у справах дітей Білозірської сільської ради  на чолі із заступником сільського голови Пишним Миколою Павловичем  стояла на порозі будинку, де дитя плакало, а дорослі спали. Оглянувши дитину та склавши акти обстеження, викликали знову швидку й примусили маму з малям поїхати до лікарні.

Родину в опіковому відділені зустрів лікар вищої категорії Красюк Володимир Якович. Оглянувши лікар повідомив, що дитина знаходиться в критичному стані, оскільки належної допомоги їй не надано і 10% опіків могли привести до летального наслідку. А оскільки обпечені рани на обличчі, шиї  й грудях глибокі, то необхідно робити оперативне втручання  (пересадка шкіри). Потрібно 1500 гривень на операційні ліки. Мама повідомила, що грошей таких не має. Чи то дійсно не було, чи то не хотіла витрачати гроші – це залишиться таємницею. Служба у справах дітей Білозірської сільської ради негайно звернулася до  небайдужого приватного підприємця, який неодноразово допомагає нужденним. Відклавши всі свої справи, Кощавка Сергій Володимирович зустрівся з лікарем і мов «ангел – охоронець» підтримав родину морально і фінансово, придбавши основні ліки для операції та реабілітації. Мама решту докупила за свої кошти.

16 червня немовляті була зроблена операція, яка пройшла успішно. Дитя має задовільний стан. Тож бажаємо Максимкові швидкого одужання, щоб зростав веселим та щасливим і на його життєвому шляху завжди траплялися лише добрі люди, мамі терпіння та мудрості, а також відчути насолоду  материнства. Лікарю хочемо подякувати за турботу та відповідальне ставлення до  роботи. Велике щире дякую хочемо сказати Кощавці Сергію Володимировичу, який для нашої громади став ангелом – охоронцем.