Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті

Дата: 28.10.2016 11:28

25-27 жовтня 2016 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся  Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

Участь у роботі форуму взяли представники сфери освіти Білозірської об’єднаної територіальної громади: начальник відділу освіти Білозірської ОТГ Наталія Валантирець, спеціаліст відділу освіти Лілія Бас, директор Ірдинської ЗОШ І-ІІІст. Галина Бойко, директор Білозірської ЗОШ І ст. Ольга Ситніченко, заступник директора з НВР Білозрської ЗОШ І-ІІст. №2 Любов Олефір, бібліотекар Білозірської ЗОШ І-ІІІст. Наталія Крупенко, директор ДНЗ «Червона шапочка»  Ірина Думанецька та методист цього ж садочка Світлана Загранічна.

Під час науково-практичних конференцій, круглих столів, семінарів, презентацій та майстер-класів учасники обговорювали ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження як рівноправного партнера у європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці із закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструватимуться інноваційні розробки навчальних закладів, наукових установ і підприємств.

У заходах взяли участь провідні науковці та фахівці Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади та управління, керівники та практичні працівники навчальних закладів, представники закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій.

Щиро дякуємо організаторам форуму  за отриманий досвід, за нові контакти, ідеї та можливість живого спілкування з колегами освітянами з усіх куточків України.