«Здоров’я скарб – бережи його»

Дата: 02.11.2017 11:29

Здоров’я для людини має дуже велике значення. Більшість людей звертає увагу на своє здоров’я лише тоді, коли виникають проблеми. У народі є навіть така приказка: «Вартість здоров’я знає лише той, хто його втратив». У рамках всеукраїнського місячника бібліотекарем Ірдинського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено ряд заходів: огляд книжкової виставки «Здоровим бути круто»(для учнів 8-9 класів), виставка малюнків і плакатів «Правильне харчування – здорова дитина», «Гігієна – запорука здоров’я», « Хто спортом займається, той сили і здоров’я набирається» (4-7 класи), «Шкідливим звичкам скажемо НІ !» (10-11 класи), вікторини »Здоровий спосіб життя» (6 клас), «Що ми знаємо про здорове харчування» (4 клас), брейн – ринг «Ми обираємо здоровий спосіб життя» (5-6 класи), виховний захід «Збережемо здоров’я разом» (2-4 класи). Старшокласники випустили газету «Здоров’я скарб – бережи його». Найбільше дітям сподобались рухливі ігри, розв’язування кросвордів, відгадування загадок. Місячник пройшов змістовно, цікаво і весело.