Засідання регіональної платформи на тему «Децентралізаційні процеси в області та виклики щодо формування місцевих бюджетів на 2017 рік».

Дата: 31.10.2016 11:30

27 жовтня 2016 року відбулося засідання Черкаського регіонального відділення Асоціації міст України. На ній представники міст та об’єднаних громад Черкащини обговорили питання децентралізації, ухвалений напередодні нардепами держбюджету на 2017 рік. Нашу громаду представляла заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я Грищенко І.А.

Виступаючі зауважували, що знов таки не враховані в тих показниках ініційовані урядом підвищення цін. Ряд виплат перекладається на плечі громад. У засіданні брали участь народні депутати України Олег Петренко та Владислав Голуб.

Ірина Анатоліївна передала їм звернення щодо питання фінансування Білозірської академії футболу.