Субсидії черкащанам до кінця опалювального сезону не переглядатимуть

Дата: 04.01.2017 11:31

«Вже призначені субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати до 3200 гривень не переглядатимуться до кінця опалювального сезону. Таким чином жителі Черкас, яким призначено субсидію на період з жовтня 2016 року по квітень 2017 року будуть і в подальшому користуватися нею у раніше призначених розмірах.

Про це заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева перед засіданням Уряду», – інформує заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Соснівського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Литвинович Валентина Іванівна.

Відповідну інформацію розміщено на офіційному порталі Міністерства соціальної політики України 22 грудня 2016 року:

«До закінчення опалювального сезону, до 30 квітня, субсидії не будуть переглядатися. Людина навіть з більшою заробітною платою буде платити той розмір, який їй призначено», – підкреслив Міністр.

Також Андрій Рева зазначив, що сім’ї у зв’язку з підвищенням мінімальних заробітних плат не витрачатимуть на комунальні платежі всі зароблені гроші, оскільки субсидії будуть розраховуватися за спеціальною формулою.

«Якщо родині прибавлять, умовно кажучи, 500-600 гривень, то сім’я доплатить за житлово-комунальні послуги з цієї суми теж певний відсоток, десь 100-120, до 150 гривень. Так, щоб всі 600 гривень, які додали, сім’я віддала за житлово-комунальні послуги, – такого не буде, формульний розрахунок говорить саме про це», – додав Андрій Рева».

Джерело: live.ck