Пориви вітру та перевищення норм опадів може призвести до втрати врожаю

Дата: 14.06.2016 11:31

Початок літа ознаменувався дощовою погодою та низькою температурою повітря, яка не властива цьому періоду. Як вплинула така погода на посіви сільськогосподарських культур, кореспондент УНН-Центр запитав у заступника начальника управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА Івана Точеного.

“На полях Черкащини за планом посіяно 402 тис. га зернових та зернобобових культур. Зазвичай дощі лише позитивно впливають на посіви, але якщо за день випадає місячна норма опадів разом з поривами вітру, то у такому випадку це може призвести до втрати врожаю, розвитку хвороб рослин”, - розповів І. Точений.

В управлінні повідомляють, станом на сьогоднішній день критичного розвитку хвороб сільськогосподарських культур не відмічається. Вже проведена боротьба з бур'янами, посіви оброблені відповідними засобами захисту, й наразі триває догляд за культурами.

Джерело: УНН-Центр