Семінар на тему «Створюємо громадську медицину»

Дата: 03.05.2017 11:32

28-29 квітня 2017 року в м. Полтава був проведений семінар на тему «Створюємо громадську медицину». Мета семінару – сприяти створенню планів розвитку первинної медицини в громадах. Семінар проводився за підтримки реформи децентралізації в Україні, Програмою U-LEAD з Європою, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Агенцією Змін «Перспектива» Харківської експертної групи з підтримки медичної реформи.  Досвідчені консультанти Михайло Довгопол та Олена Решетняк ділились досвідом та своїм напрацюванням у галузі реформування медицини.

Білозірську ОТГ представляли Грищенко І.А., заступник сільського голови з питань освіти та охорони здоров’я та Коваленко А.Г.. головний лікар КЗ «Центру ПМСД».

Учасники семінару створювали візію, стратегію, цілі та проектні ініціативи системи охорони здоров’я в громаді.