Учні Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст відвідали Черкаський будинок маляти

Дата: 20.04.2017 11:34

18.04.2017 знову відбулася зустріч учениць Білозірської ЗОШ І-ІІІ ступенів із вихованцями Черкаського будинку маляти.

Протягом цілого семестру дівчата 8-А, 9АБ класів на уроках обслуговуючої праці вчилися шити на нових швейних машинках. Завдяки співпраці з дитячим будинком, ми отримали матеріал та замовлення на корисну роботу. А саме, дівчата на уроках трудового навчання шили килими для прогулянки на подвір’ї та для застилання ліжечок. Працювали парами: створювали проект, розробляли дизайн, малювали ескізи, кроїли, зшивали частинки килима в одне ціле. Таким чином було створено 5 килимів, які дівчата разом з учителем обслуговуючої праці – Наталією Петрівною відвезли до будинку маляти. Дівчата 8А класу виявилися спритнішими, із завданням справилися раніше, а учениці 9АБ класів ще працюють. Тому у нас є нагода відвідати цей заклад знову.

Взагалі до співпраці з Будинком маляти вже залучилися майже всі класи: 6Б – шиють фартушки, 7АБ – сукні для дівчаток, 8А, 9АБ – килими, 11 – сукні для іграшок. Дякуючи тому, що у нас є нові швейні машини та оверлок, дівчатка працюють з завзяттям та задоволенням.