Дата: 08.08.2017 11:39

З метою інформування Черкаський районний цент зайнятості пропонує  скористатись можливістю безкоштовного отримання ваучера, який надає право оплати здобуття другої професії або підвищення кваліфікації. Особи, які старше 45 років та мають страховий стаж не менше 15 років, учасники АТО можуть пройти навчання за професіями відповідно затвердженого переліку, а також самостійно обрати форму та місце навчання. Оплата ваучерів здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. У разі, коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець здійснює оплату різниці вартості навчання.

За детальною інформацією звертатись в Черкаський районний центр зайнятості, пров. Чалова, 17 м. Черкаси, тел. (0472) 71-18-13.

Навчальні заклади Черкаської області