Проведення капітального ремонту по заміні вікон та дверей в КЗ ЦПМСД, амбулаторії "Загальної практики-сімейної медицини" та будівництво споруд для очищення побутових стічних вод

Дата: 12.08.2016 11:41

З вересня 2016 року розпочнуться роботи з проведення капітального ремонту по заміні вікон та дверей в КЗ ЦПМСД за адресою: вул. Ткаченка, 35 та в амбулаторії "Загальної практики-сімейної медицини" смт. Ірдинь за адресою: вул. Пархоменка, 9. Реалізація даних проектів дасть змогу:

• зменшити витрати на опалення;
  • підвищити енергоефективність будівель.

Також вересня 2016 року планується будівництво споруд для очищення побутових стічних вод смт. Ірдинь на основі використання біоінженерних очисних споруд. Реалізація даного проекту дасть змогу покращити екологічний та санітарний стан навколишнього середовища смт. Ірдинь.