26-річниця Незалежності України , 464 річниця з Дня заснування села Білозір'я та 2-річниця створення Білозірськоі ОТГ.

Дата: 25.08.2017 11:42

Вперше Білозірська ОТГ проводить спортивні змагання між об'єднаними громадами Черкащини (змагання із міні-футболу, настільного тенісу, армспорту, гирьового спорту, перетягування канату, дартсу, шахів та шашок).
На день села стало традицією готувати бутерброди з Білозірського сала та пригощати всіх жителів громади. На що було витрачено 30 кг. сала, 60 буханок чорного хліба, 5 кг солодкого перцю та 1 кг гіркого перцю, пригощали всіх жителів громади та гостей традиційною чумацькою кашею та «Білозірською з крайньої хати».
Для дітей були проведені майстер класи з декоративно – прикладного мистецтва (виготовлення сувенірів), бодіарт на обличчі.
До Білозірської ОТГ завітав Депупат Верховної Ради України Сергій Рудик, він брав участь у нагородженні учасників спортивних змагань серед ОТГ Черкащини.
Сергій Рудик на урочистості привітав Білозірську ОТГ з Днем Незалежності, з Днем села та з 2 -ю річницею створення Білозірськоі ОТГ. Саме головне сьогодні вручені ключі від службових квартир сімейним лікарям.
Згідно розпорядження сільського голови кращі працівники ОТГ були відзначені грамотами сільського голови.

Протягом всього дня на відкритій сцені дарували номери художньої самодіяльності аматори  ЦКД. Було проведено конкурс малюнків на асфальті "Барвиста моя Україна", в якому взяли участь та були нагороджені діти села.
Закінчелося святкування вітаннями художньої самодіяльності Мошнівського Будинку культури.