Мовні табори

Дата: 13.06.2016 11:42

Одним із нестандартних підходів для забезпечення якісного навчання дітей є створення літніх мовних таборів у навчальних закладах Білозірської об’єднаної територіальної громади. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання іноземної мови, які отримали протягом навчального року. Під час активного відпочинку діти мають можливість спілкуватися іноземною мовою та застосовувати її у різних формах діяльності. Основною метою мовних таборів є зацікавлення учнів англійською мовою та вдосконалення особистісних навичок.

Таким чином, у  мовному таборі дитина зможе:

• здобути необхідні мовні навички;
  • непомітно подолати мовний бар’єр;
  • удосконалити свою розмовну мову;
  • поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;
  • і саме головне отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

Загальноосвітні навчальні заклади працюють над такими тематичними напрямками роботи мовних таборів: «Здоровий спосіб життя», «Дружба єднає дітей усього світу», «Природа», «Захист довкілля». Розробки проектних робіт видавництв Пірсон(Pearson), Макміллан (Mcmillan), Кембрідж (Cambridge), Британської ради (British Council).