Турбота про маленьких білозірців

Дата: 11.11.2016 11:43

У молодшому корпусі Білозірської ЗОШ І-ІІІ ст. навчаються 9 класів початкової школи. Під час підготовки до навчального року була проведена велика робота: заміна усіх вікон (у класних кімнатах, у коридорах, службових приміщеннях). Із заміною вікон змінився фасад школи. Коридори та класи стали світлими, затишними, теплішими.

У трьох класах (1-А, 2-А, 3-Б) повністю замінені меблі: придбані комплекти парт.

У 3-А класі замінено учительський стіл; придбано сучасні магнітні дошки для учнів 2-Б, 4-А, 4-Б класів.

У цьому навчальному році школа відкрила двері для 69 першокласників. Вони сіли за нові парти; в класах теж поставлено нові енергозберігаючі вікна; закуплені нові, сучасні дошки. Створені всі умови для успішного навчання та виховання дітей. Класи стали світлі, теплі, затишні.

Для першокласників, які перебувають на групі продовженого дня,  обладнана новими 2-х поверховими ліжками спальня. Також були куплені нові шафи для одягу. Меблі зручні, мають гарний дизайн, приємна кольорова гама. За це вчителі, батьки висловлюють подяку Міцуку В.П., сільському голові, відділу освіти Білозірської сільської ради, адміністрації школи за турботу про маленьких білозірців.

Бондаренко Н.В., вчитель початкових класів.