Місяць «неформальної зайнятості»

Дата: 02.08.2017 11:43

З 01.08.2017 по 31.08.2017  рішенням комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками виконавчого комітету Білозірської сільської ради буде проводитися місяць «неформальної зайнятості». У рамках даного заходу  жителі громади зможуть виразити своє відношення до «неформальної зайнятості» заповнивши анонімну анкету  на сайті Білозірської сільської ради. Бланк анкети розміщений на офіційному сайті Білозірської територіальної громади в розділі економіка, а також анкету можна надіслати в письмовому вигляді за адресою  Черкаська область, Черкаський район, с.Білозір’я, вул. Незалежності 168, Білозірська сільська рада.