Фонд Кличко запрошує до освітнього проекту “Школа Успіху” – 2016

Дата: 16.05.2016 11:46

Однією з місій Фонду Кличко є піклування про підростаюче покоління. Саме тому багато наших проектів спрямовано на підтримку інтелектуального та фізичного розвитку молоді. Ми шануємо традиційну освіту, слідкуємо за новинами в галузі європейських освітніх стандартів, заохочуємо обдарованих дітей. На основі найефективніших тренінгових методик та ігрових програм ми створили унікальну «Школу Успіху». Школу, де немає нудних підручників та суворих викладачів.

Відбір до «Школи Успіху»-2016 відбувається у кілька етапів. Всі бажаючі віком від 14 до 16 років повинні зареєструватися на сайті http://my.klitschkofoundation.org/login до 22 травня та заповнити анкету. Головним нововведенням цього року стане самопрезентація у відеоформаті. Вона дасть уявлення про претендента, його захоплення або ідею, яку він хотів би втілити. За результатами цього відбору Фонд Кличко обере 300 підлітків, на яких чекатиме телефонна співбесіда. У фіналі, що відбудеться 10 червня 2016 року, будуть названі імена переможців, які поїдуть до освітнього табору «Школи Успіху» у Пущі-Водиці.

У кожного учасника Школи є шанс реалізувати власний проект. Навіть якщо окрім ідеї немає більше нічого, «Школа Успіху» надасть навички, можливості, знання та мотивацію в цій галузі, аби задум спрацював. Наприкінці свого перебування у таборі учасник представить презентацію або захист свого проекту з урахуванням прогресу, який відбувся за 10 днів.

Учасники «Школи Успіху» – 2016:

1. Зазирнуть вглиб себе в пошуках власного покликання;
  2. Впевняться, що внутрішній потенціал вимірюється не шкільними оцінками;
  3. Перетворять просто ідею на робочу ідею;
  4. Сформують первісну стратегію по досягненню мети;
  5. Поринуть у шалений мозковий штурм та повернуться звідти з купою крутих нестандартних рішень;
  6. Навчаться не опускати руки, коли щось йде не так;
  7. Натренуються вирішувати конфлікти та аргументувати свою точку зору;
  8. Зрозуміють, що спорт – це запорука успіху та засіб самовираження;
  9. Відчують цінність командного духу;
  10. Відкриють в собі лідерські якості;
  11. Дізнаються, що вивчення іноземної мови це не тільки корисно, але й весело;
  12. Спробують на смак різні професії та фахи;
  13. Повірять у свої особисті перспективи у дорослому житті;
  14. Засвоять, що головні людські цінності це доброта, любов, милосердя та повага;
  15. Запам’ятають назавжди відчуття радості пізнання.

Джерело: Громадський простір