На Черкащині активізувались шахраї, які ошукують аграріїв

Дата: 21.03.2016 11:53

На Черкащині активізувалися шахраї, котрі обманним шляхом привласнюють грошові кошти аграріїв, які готуються до посівного сезону. Про це УНН-Центр повідомили у ГУНП Черкаської області.

У всіх випадках зловмисники діють за однією й тією ж схемою, використовуючи підроблені печатки та штампи приватних нотаріусів, подавали підроблені реєстраційні та установчі документи підприємств зареєстрованих на території міста Черкаси, до банківських установ міста Києва, за допомогою яких відкривали розрахункові рахунки без відома та згоди засновників таких підприємств.

Потім зловмисники пропонували мінеральні добрива по зниженій вартості фермерським господарствам, при цьому отримували від них передоплату повної вартості поставки в розмірі 50%.

Наразі зареєстровано 15 епізодів таких шахрайських дій. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження.