Із спортивного життя Білозірської ОТГ

Дата: 16.05.2016 11:56

12 та 13 травня спеціаліст з питань молоді та спорту Білозірської сільської ради проаналізував стан та перспективу розвитку спорту у селищі Ірдинь. Був проведений огляд спортивних споруд, отримано інформацію про секційну роботу та стан справ із спортивним інвентарем. Зокрема вчитель фізичного виховання Ірдинської школи Шияний Олег Анатолійович, поінформував про функціонування волейбольної та баскетбольних команд. Також ним було висловлене сподівання, що після об’єднання с. Білозір’я та смт Ірдинь в одну територіальну громаду, ситуація у спортивному житті останнього, значно покращиться. Під час зустрічі, спеціаліст з питань молоді і спорту та Шияний Олег Анатолійович домовились про тісну співпрацю у створенні спільних команд для участі у районних змаганнях, зокрема на Богатирські ігри в рамках Кубку голів райдержадміністрації та районної ради.

За інформацією відділу культури, туризму, молоді та спорту

Фото. Дмитрієва Віталія