Відрядження в Жданівську ОТГ

Дата: 21.07.2017 11:56

20 липня 2017 Перший заступник сільського голови, М.П. Пишний відвідав Жданівську ОТГ Вінницької області, з Заступником 2ДПРЗ УДСНС у Черкаській обл. Володимиром Вікторовичем, Начальником першої ДПРЧ 2ДПРЗ УДСНС Сергієм Петровичем та сільським головою села Руська Поляна Олегом Григоровичем, де було відкриття Центру безпеки громадян. Громада відбудувала складське приміщення, отримала по договору аренди в районі пожежний автомобіль, та набрала кращих фахівців рятувальників. На досягнення громади приїхали подивитися дуже багато гостей, з управління ДСНС м. Києва, голови ОДА, РДА Вінницької обл., сільські голови району. Керівниками було вручено подарунки, нагороджено всіх активістів за участь у будівництві, а саме головне, передані ключі від пожежного автомобіля.
Перейнявши досвід, наша громада теж приступає до створення такого Центру.