Коли некапітальна споруда не являється самобудовою

Дата: 13.05.2016 11:57

Якщо тимчасову чи некапітальну споруду можливо перенести в інше місце і там вона зможе виконувати свої функції, таку споруду не потрібно реєструвати в державному реєстрі нерухомого майна та непотрібно вводити в експлуатацію та отримати на неї дозвіл на побудову.

Споруда не являється самостроєм: для однокімнатних, дачних і садових будинків:

• зведення на земельній ділянці тимчасових будівель і споруд, навісів, палаток, літніх душових, теплиць, скважин, колодязів, туалетів, вигрібних ям, огорож, відкритих басейнів, погребів, входів у погреба, підпірних стін, воріт, хвірток, приямків, терас;
  • господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, збудовані до 5 серпня 1992 року.

Відділ Архітектури