Щодо безкоштовного навчання англійській мові з використанням онлайн технології

Дата: 02.03.2017 11:59

Запрошуємо освітян, студентів та школярів безкоштовно вивчати англійську мову за інноваційною освітньою моделлю змішаного навчання (blended learning) з використанням онлайн технології вивчення іноземних мов «Lingva. Skills» (www.lingva.ua).
Соціальний проект вивчення іноземних мов «Lingva.Skills» реалізується відповідно до Меморандуму про співробітництво між МОН України і Асоціацією інноваційної та цифрової освіти з метою надання можливості безкоштовного вільного вивчення англійської мови українським педагогам, учням та студентам. За шість місяців існування проекту отримано понад два мільйони заявок на навчання від громадян України. Тільки за останні три місяці до вивчення англійської мови на сайті проекту долучились викладацький склад, а також студенти та учні понад однієї тисячі навчальних закладів України (загальноосвітні школи, ПТНЗ, коледжі та ВНЗ І-IV рівнів акредитації).
Для того, щоб розпочати навчання на порталі «Lingva.Skills», необхідно зареєструватися на сайті www.Jingva.ua та надіслати офіційну заявку від закладу (установи) освіти.

Джерело  http://oipopp.ed-sp.net/node/19840