В КЗ ЦПМСД с. Білозір’я, впроваджуються енергозберігаючі заходи згідно програми енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки

Дата: 12.09.2016 11:59

Найбільш  нагальним  питанням  для  працівників  та  пацієнтів  КЗ  ЦПМСД  в  с. Білозір’я в опалювальний період являлася проблема підвищення температурного режиму в приміщеннях амбулаторії та стаціонару. Існуюча газова котельня не в змозі  забезпечити  нормальний температурний режим в  даних приміщеннях, які також потребують комплексної термосонації.  Тому для вирішення даної проблеми за рахунок субвенції з державного бюджету наразі  реалізовується проекти:

1. Капітальний ремонт по заміні вікон та дверей в КЗ ЦПМСД за адресою: вул. Ткаченка, 35, с. Білозір’я, Черкаський район, Черкаська область

2. Капітальний ремонт топочної (встановлення піролізних котлів) КЗ ЦПМСД с. Білозір’я, Черкаського району, Черкаської області. Проектом передбачено повний комплекс робіт для капітального ремонту топочної (встановлення піролізних котлів), а саме:

• загальнобудівельні роботи топочної;
  • електромонтажні роботи;
  • тепломеханічні та вентиляційні роботи;
  • роботи по встановленню блискавозахисту;
  • пуско-налагоджувальні роботи.

По даним проектам вже проведено близько 80% робіт та закуплено піролізні котли.  Реалізацію проектів  планується завершити до 1 жовтня.