Богатирські ігри 2016

Дата: 31.05.2016 12:00

29 травня у с. Леськи відбулись «Богатирські ігри» в рамках Кубку голів райдержадміністрації та районної ради. 13 команд, серед них і с. Білозір’я, змагались із армрестлінгу, гирьового спорту та перетягування канату.

Білозірську команду представляли: по армрестлінгу (вагова категорія  до 70 кг – Онисенко Олег, до 90 кг – Мельниченко Сергій, 90+ кг – Загранічний Андрій); по гирьовому спорту (вагова категорія до 60 кг – Савітченко Станіслав, до 65 кг – Онисенко Олег, до 70 кг – Березневич Віталій, до 80 кг – Лозумірський Василь, до 90 кг – Горбівненко Олександр, 90+ кг – Ігнатов Максим); по перетягуванню канату (Мельниченко Сергій, Березневич Анатолій, Лимаренко Василь, Загранічний Андрій, Горбівненко Олександр, Ігнатов Максим).

Білозірські спортсмени в усіх дисциплінах продемонстрували гідні результати. Варто виокремити Віталія Березневича, Василя Лимаренка. Але найбільшої уваги заслуговує результат Ігнатова Максима, який посів 2-ге місце. У загальнокомандному заліку наші богатирі посіли 6-те місце.

За інформацією відділу культури, туризму, молоді та спорту

Фото. Дмитрієва Віталія