Увага пробне ЗНО-2017

Дата: 08.11.2016 12:01

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) – добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, проводиться з метою ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання (далі – ЗНО), укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком:

01 квітня  Українська мова і література

08 квітня  Історія України, Математика, Біологія, Географія, Фізика, Хімія, Англійська мова, Іспанська мова, Німецька мова, Російська мова, Французька мова

ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:

• ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • підготуватися психологічно до проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • ознайомитися з форматами зошитів зовнішнього незалежного оцінювання;
  • орієнтуватися в різних формах завдань;
  • розрахувати час на виконання завдань;
  • потренуватися в заповненні бланків відповідей;
  • отримати результат за виконання завдань пробного ЗНО.
  • використовувати завдання пробного ЗНО, перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (крім завдань з української мови і літератури, російської та іноземних мов);

Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.

Вартість одного тестування для одного учасника складає 120 грн. 00 коп.

УВАГА! Оплату потрібно здійснювати за кожний предмет окремим платежем.

Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні проводитиметься з 10 по 31 січня 2017 року.

Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року

Для реєстрації необхідно:

• зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО.

УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.

Зверніть увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.

Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

• запрошення-перепустку;
  • квитанцію про сплату вартості послуг на проведення пробного тестування;
  • паспорт (свідоцтво про народження).

Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Кожен учасник отримає бланк з правильними відповідями та схемами підрахунку балів і зможе самостійно визначити кількість тестових балів, набраних під час проходження пробного ЗНО.