ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ СУБСИДІЇ ЗМІНЮЮТЬСЯ СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ

Дата: 02.03.2017 12:02

З 1 травня 2017 зміняться соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії.

У разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 м природного газу на 1 кв. м опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

У разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51 кВт.г на 1 кв. м опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Коригуючийкоєфіцієнт для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення в Черкаській області для 1-2-поверхових будівель 1,091 та для будівлі на 3 і більше поверхів – 0,795.

Дане рішення Уряду  жодним чином не впливає на розмір уже призначених субсидій на цей опалювальний сезон (2016-2017рр). Нові соціальні нормативи для українців  застосовуватимуться з 1 травня 2017 року.