Державний фонд регіонального розвитку проводить реєстрацію проектів, які можуть бути реалізовані в 2017 році

Дата: 31.10.2016 12:02

Згідно перспективного плану розвитку Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки, та програми енергозбереження та енергоефективності  Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки Білозірської сільської ради пріоритетним напрямком є проведення заходів енергозбереження в будівлях бюджетних установ ради.

Тому 27 жовтня відбувся робочий візит працівників відділу економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради до смт Ірдинь. В процесі візиту було оглянуто Ірдинську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Нагальними питаннями, які потребують першочергового вирішення в школі є проведення:

• проведення капітального ремонту котельні (встановлення нових економічних твердопаливних котлів);
  • проведення капітального ремонту фасаду будівлі школи з утепленням ( близько 850 м2), та облаштування відмостки (близько 100 м2).

Для вирішення даних питань відділом економічного розвитку та інвестицій Білозірської сільської ради розробляються форми проектних заявок  , які можуть бути реалізовані за рахунок коштів  Державного фонду регіонального розвитку в 2017 році.