Комунальники Білозірської сільської ради отримали деревоподрібнюючу машину

Дата: 24.11.2016 12:05

Сучасне суспільство розвиває технології, що повністю задовольняють людські потреби. І все більше уваги, при розвитку цих технологій, приділяється питанню безвідходності. Безвідходність кожного з етапів виробництва товарів і послуг сьогодні - це сучасна вимога до технологій. Для переробки відходів виробництва розробляють спецальні технології, прораховують найліпші варіанти використання цих відходів.

Тому в рамках проекту «Оновлення матеріально-технічної бази Комунального підприємства Білозірської сільської ради шляхом придбання техніки спеціального призначення» за рахунок субвенції з державного бюджету придбано деревоподрібнюючу машину DT660T. Деревоподрібнююча машина DP 660 T (навісна) це один з варіантів сучасної політики безвідходного виробництва.

В результаті процесів побутової діяльності велика кількість деревних відходів спалюється на місці, або ж вивозиться   Комунальним підприємством на сміттєзвалище.

Поступовий перехід Білозірської сільської ради на альтернативні види палива шляхом встановлення економічних  твердопаливних котлів в установах що належать до об’єктів комунальної власності потребує сировини для опалення. Тому всі ці відходи деревини будуть  перероблені та вжиті із користю.Для цього їх потрібно переробити в підходящу та зручну для подальшого використання форму. Рейки, обрізки гілок, відходи деревини різної форми і розмірів, переробляються деревообробною  машиною у дрібну щепу. Потім ця щепа буде використана як сировина для опалення об’єктів комунальної власності Білозірської сільської ради.