Урядом удосконалено механізм психологічної реабілітації учасників АТО

Дата: 26.08.2016 12:06

Уряд на засіданні 23 серпня вніс зміни до постанови від 31 березня 2015 р. № 221, якою, як відомо, визначено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції – повідомляють в Міністерстві соціальної політики України.

Зокрема, конкретизовано коло осіб, які мають право на психологічну реабілітацію, спрощено механізм визначення кількості учасників антитерористичної операції на відповідний бюджетний рік для проведення заходів із психологічної реабілітації. Також передбачено оплату послуг з проживання та харчування у разі необхідності під час проходження психологічної реабілітації учасниками антитерористичної операції.

Нагадаємо, безоплатне проходження психологічної реабілітації учасниками антитерористичної операції у відповідних центрах передбачено Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Джерело: Черкаська ОДА