«Існуючі рівні терористичної загрози»

Дата: 24.02.2017 12:08

23 лютого в приміщенні Черкаської районної державної адміністрації відбулося навчання, присвячене темі антитерористичної готовності району.

Навчання провів представник Антитерористичного центру Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

На лекцію були запрошені сільські голови, староста, спеціалісти ЦЗ. Представником від Білозірської  громади був спеціаліст відділу містобудування, архітектури та цивільного захисту О.І.Шевченко

Тема лекції: «Існуючі рівні терористичної загрози». Загроза -  можлива небезпека. В даний час Черкаська область знаходиться на потенційному рівні терористичної загрози. Тому потрібно звертати увагу при виявленні підозрілих осіб та предметів, та проявляти пильність та обережність.

При знаходженні вибухового пристрою або підозрілої речі НЕОБХІДНО:

•  відійти на безпечну відстань(230-250 метрів);
  •  зберігати спокій;
  •  негайно повідомити про знахідку представників пожежно-рятувальної служби та міліції за номерами телефонів 101 та 102;
  •  припинити всі види робіт у районі виявлення даного предмета;
  •  не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);
  • дочекатися прибуття фахівців, щоб вказати місце знахідки, та повідомити час її виявлення.

У разі знаходження вибухо-небезпечногопристрою ЗАБОРОНЕНО:

•  наближатися до предмету;
  •  пересувати його або брати в руки;
  •  розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;
  •  користуватися запаль-ничками, іншими джерелами відкритого вогню, а також предметами, що можуть його утворювати;
  • у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення;
  •  курити.

Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.