Виїзний прийом громадян спеціалістом Пенсійного фонду Черкаського району

Дата: 22.12.2016 12:08

Сьогодні допомогти у вирішенні пенсійних питань жителям Білозірської громади приїхала заступник начальника відділу обслуговування громадян Леся Шпакова.

Пенсіонерів здебільшого цікавили питання щодо призначення, перерахунку пенсій, підвищення пенсійного віку, зміни в пенсійному законодавстві, але болючим питанням залишається підвищення розміру пенсії.

На всі питання присутні отримали змістовні відповіді та професійні коментарі. Жодне із запитань, що прозвучали під час зустрічі, не залишилося без кваліфікованої відповіді фахівця.

Вкотре, Леся Миколаївна наголосила, що розмір пенсії кожного пенсіонера  залежить, насамперед, від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, в тому числі, з урахуванням інших надбавок та підвищень.