Районні змагання із настільного тенісу

Дата: 11.04.2016 12:10

10 квітня 2016 р. (неділя) у Будинку культури с. Степанки відбулись районні змагання із настільного тенісу на Кубок голів державної адміністрації та районної ради. У них с. Білозір’я представляли Іра Тараненко, Анатолій Голобородько та Віталій Запорожець. Наші тенісисти волею жереба потрапили у досить складну групу. Окрім них до неї увійшли сильні команди із с. Червона Слобода та с. Худяки. Також  у групі змагались спортсмени із с. Степанки та с. Геронимівки. Білозірці здобули переконливі перемоги над степанківцями й геронимівцями. Але поступилися команді із Червоної Слободи. Вирішальна гра за другу путівку у півфінальні поєдинки розгорнулася між командами с. Білозіря та с. Худяки. У непоступливих протистояннях перемогу здобули худівчани із підсумковим рахунком 2-1. Зайнявши третє місце у групі, наші спортсмени втратили можливість продовжити боротьбу за призові місця.

За інформацією відділу культури, туризму, молоді та спорту.