Підтримаємо учасників АТО

Дата: 10.02.2017 12:10

Патріотичне виховання держава починає зі школи. Коли в Україну прийшла війна, в школу прийшли нові методичні вказівки. Багато чого, як і раніше, відбувається нудно і кострубато, але згодом учні замість несвідомого мимрення гімну та участі у шароварних закладах для «галочки» врешті почали робити щирі патріотичні вчинки.

Одні люди витрачають шалені кошти на власні потреби, а інші жертвують останніми грошима та часом, аби допомогти нужденним. Такими благодійниками на теренах нашого району є учні та працівники Білозірської  ЗОШ І-ІІ ступенів № 2.

Так нещодавно педагогами та школярі організували благодійну акцію «Допоможемо бійцям АТО!» . А за виручені кошти придбали для наших бійців: противірусні препарати, засоби особистої гігієни, рукавиці, шкарпетки, цукерки, печиво, чай, каву та багато іншого.

Подарунки уже отримала 30-а окрема механізована бригада, яка одна з найперших почала брати участь в захисту території України  від 14 червня 2014 року, а зараз тримає лінію оборони від Донецького аеропорту до Маріуполя.