Година пам’яті “Небесна Сотня дивиться на нас»

Дата: 22.02.2017 12:11

«…Як крила ангела,

Злітаючи назад,

Небесна Сотня

У вирій полетіла»

Майдан. Мабуть, нині це слово  знають в усіх країнах світу. Майдан – це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна. «Революція Гідності». Саме так назвали ці буремні дні боротьби народу проти злочинної влади, що тривала впродовж зимових місяців 2013-2014 років. Їх назвали Небесною Сотнею – Українців, які загинули в Києві, на Майдані. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем поринула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами Охоронцями в небі.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні 21 лютого 2017року в Білозірській бібліотеці  №2, в пам’ять про загиблих за майбутнє України, було проведено годину пам’яті для широкого кола користувачів під назвою «Небесна Сотня дивиться на нас». Присутні мали можливість прослухати розповідь про молодих юнаків та дорослих чоловіків Героїв України, котрі не жаліючи свого життя, виборювали свободу рідної землі. Юні читачі бібліотеки прочитали патріотичні вірші, присвячені подіям того часу, про долі Героїв, які в мирний час віддали життя за вільну, незалежну європейську державу. Вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиноюмовчання.

Отож, ми не маємо права забути тих, хто віддав своє життя за вільну країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечити те, щоб їх жертва не була марною та те, щоб подібне більше ніколи не повторилось.