День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2016 12:12

Однією із жахливих сторінок XX ст. є Друга світова війна 1939-1945 років. Саме під час цієї війни  розпочалося довге і криваве  протистояння наших  співвітчизників  за визволення країни.

28 жовтня вся Україна відзначає 72-гу річницю визволення від фашистських загарбників. Цей день було встановлено Указом Президента «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 р. з метою всенародного відзначення визволення  України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності  українського народу у Другій світовій війні.

Саме до цієї дати у сільській бібліотеці №1 було представлено книжкову виставку «Шляхами подвигу і слави», з якою познайомила учнів завідувач бібліотеки. Дітям розповіли про  тяжкий шлях визволення  України, який тривав з 1942 до 1944р., попри гіркоту  поразок, наш народ  виборов перемогу  у ворога, звільнивши країну.

У  цей день традиційно вшановують пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України. Тож дітей познайомили із книгами, де йдеться про  бойову славу  наших земляків.