Обмін досвідом роботи у наданні соціальних послуг

Дата: 14.12.2016 12:15

В Україні навчання людей похилого віку є інноваційним проектом і має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя. Сьогодні концепція навчання протягом всього життя прийнята і здійснюється в більшості країн світу.

Це особливо важливо для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції, підтримка їх фізичних, психологічних та соціальних здібностей.

Головною відмінністю пенсіонера (людини похилого віку) є поява вільного часу, який можна і потрібно продуктивно використати. У пізнанні нового – сенс людського життя і одночасно засіб його довготривалості.

З метою впровадження соціально-педагогічної послуги, як Університет третього віку на території Білозірської ОТГ працівники територіального центру соціального обслуговування ознайомлюються та переймають досвід роботи Терцентрів інших регіонів.

Тому в рамках співпраці з Територіальний центром Смілянського району було запрошено директора Віру І.І. та соціального працівника Шум Л.О. Терцентру Білозірської сільської ради на засідання круглого столу  «Бо ти  на землі людина» Університету ІІІ віку «Осіннє золото» у с. Балаклея, де гостей зустріли з короваєм та хорошим настроєм на плідну співпрацю. У відповідь отримали в подарунок солодощі.

Серед запрошених для проведення круглого столу були: голова сільської ради с. Балаклея – Ситнік Р.О., голова районної ради –  Грошев В.В., заступник голови РДА – Абрамова Л.В., керівник апарату – Ковальська О.М., директор Терцентру Смілянського району, ректор Університету ІІІ віку – Кравченко Г.О., директор центру первинної медико-санітарної допомоги – Проценко Т.Г., спеціаліст міського ЦСССДМ – Усова Н.В., психолог райво – Мачульська Г.В. та завідуюча відділення денного перебування – Лисенко Т.О.

На засіданні робили підсумок першого семестру навчання, повторювали пройдені теми. Слухачі Університету ІІІ віку ділились набутими знаннями та великиким життєвим досвідом.

Ректор та активні студенти Університету були нагороджені подяками.

Сільський голова Ростислав Олексійович вручив соціальному працівникові подарунок,  обігрівач UFO, для більш комфортного перебування у кабінеті, де проходять навчання студенти.

Всі присутні дякували за подарунки та були задоволені увагою керівників.