Порядок денний 25 сесії сьомого скликання Білозірської сільської ради 24 жовтня 2016 року

Дата: 13.10.2016 12:15

1. Про внесення змін до рішення сільської ради  від 30.12.2015р.  №6-1/VІІ   «Про сільський бюджет  на 2016 рік».
  2. Про затвердження добових норм використання твердого палива в опалювальний сезон по Білозірській сільській раді.
  3. Про затвердження генерального плану села Білозір’я  розробленого в 1994 році .
  4. Про  звільнення від плати за харчування.
  5. Про внесення змін до Програми «Енергозбереження та енергоефективності Білозірської сільської ради на 2016-2020 роки».
  6. Про надання матеріальної допомоги сім’ї Чорнай  Л.М., постраждалої внаслідок пожежі.
  7. Про надання матеріальної допомоги сім’ї  Лавріненко Т.П., постраждалої внаслідок пожежі.
  8. Про звільнення від оплати на соціальні послуги гр. Свириденко Лідію Миколаївну.
  9. Про затвердження Положення з обстеження технічного стану житлових будинків і господарських споруд на території  Білозірської сільської ради.
  10. Про затвердження Положення з обстеження технічного стану комунальної власності, щодо виконання вимог протипожежної безпеки на території  Білозірської сільської ради .
  11. Про затвердження Положення з інспектування якості виконання робіт по ремонту доріг комунальної власності на території  Білозірської сільської ради .
  12. Про надання дозволу щодо затвердження договору про відшкодування плати за землю ФОП Горбенку А.М.
  13. Про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної власності гр. Будішевської Н.М.
  14. Про зміну цільового призначення приватизованої земельної ділянки гр. Д’якова В.В.
  15. Про зміну цільового призначення приватизованої земельної ділянки гр. Тимошніченка В.С.
  16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Танцюрі В.В.
  17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Даценко С.М.
  18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ситніченку О.І.
  19. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ільченку П.О.
  20. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сиротенко Г.П.
  21. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шпак О.П.
  22. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Уперенко В.І.
  23.  Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальській Т.О.
  24. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Танцюрі С.М.
  25. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Демиденко П.М.
  26. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чмиренко О.П.
  27. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондаренку І.О.
  28. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Думанецькій Л.В.
  29. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Колдунович С.М.
  30. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Давиденко О.С.
  31. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Усенко Н.Ю.
  32. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Слюсаренко Ю.А.
  33. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шмагайло Т.А.
  34. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Харченко В.В.
  35. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Березневич Г.В.
  36. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щур Л.М.
  37. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Басараб С.Б.
  38. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Горбівненко В.Л.
  39. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тараненко О.Г.
  40. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Думанецькій І.М.
  41. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загранічній С.М.
  42. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Долді В.М.
  43. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тараненко В.П.
  44. Про  погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Радько Л.В.