Робоча зустріч із керівниками Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради

Дата: 19.10.2016 12:18

18 жовтня 2016 року представники Територіального центру Білозірської сільської ради Віра І.І. та Шум Л.О. на чолі із заступниками сільського голови Пишним М.П. та Грищенко І. А. здійснили робочу поїздку до міста Умань з приводу організації роботи Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. На зустрічі із начальником управління Кучер Галиною Михайлівною було розглянуто оптимальну модель надання соціальних послуг у територіальній громаді. Для вдосконалення форм і методів роботи з людьми на державному рівні проводиться реформування галузі соціальної сфери, впроваджується Стратегія реформування системи надання соціальних послуг, інноваційні форми соціальної роботи.

Познайомились із Порядком організації надання соціальних послуг, структурою управління праці та соціального захисту населення. Відвідали  Центр професійної реабілітації інвалідів, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок», стаціонарне відділення Будинку ветеранів, Реабілітаційний комплекс для людей з особливими потребами.