Зустріч з поетами

Дата: 22.02.2017 12:20

21 лютого  за рішенням ЮНЕСКО  відзначається  Міжнародний день рідної  мови. Кожен громадянин будь – якої країни відчуває свою причетність до до свого народу, своєї мови.

Так багато мов існує в світі.

Знають це навіть маленькі діти.

Кожна кращою є для свого народу.

Богом українська дана в нагороду.

День рідної мови в Україні відзначається від 2002 року.

Мова – це поезія душі.  Життя мови залежить від народу, який несе її у своїй душі, у своїх звичаях, традиціях, піснях і культурі. Мова як дві краплини схожа на характер людей, які нею розмовляють.  Тож  наша рідна українська мова  така ж лірична і неповторна, поетична і спокійна, лагідна і мелодійна, як і сам  український народ – добрий, лагідний, миролюбивий.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Центрі культури та дозвілля Білозірської сільської ради  відбулася зустріч з поетами – аматорами села. На зустріч завітали майстри поетичного слова – білозірці: Запорожець Віра Яківна, Зажома Надія Володимирівна, Горелишев Віктор Васильович, Лященко Любов Олександрівна а також учні 8 Б класу ЗОШ І-ІІІ ст.з класним керівником – вчителем української мови та літератури Скринник Л.В. та працівники ЦКД.

Поети – аматори розповідали про себе, читали  власні  вірші. Це була і розповідь, і спогад, і сповідь. Всі присутні : і діти, і дорослі отримали естетичну насолоду від щирих простих поетичних рядків місцевих поетів.   На жаль,  на зустрічі прозвучала лише невелика часточка творчого доробку кожного з поетів. Тому вирішили розпочати підготовку матеріалів і спільними зусиллями  видати збірку віршів поетів – аматорів села Білозір’я.

На завершення зустрічі  майстри  щирого українського слова побажали  всім присутнім миру, злагоди, бути  патріотами своєї держави  і завжди залишатися людьми.