Кадрові призначення

Дата: 09.09.2016 12:22

26 серпня 2016 року на засіданні 21 сесії Білозірської сільської ради було затверджено директора Білозірської ЗОШ І ступеня. Новим директором стала Ситніченко Ольга Анатоліївна

Ольга Анатоліївна має повну вищу освіту. В 1997 році закінчила Черкаський державний університет за спеціальністю математика та фізика, здобула кваліфікацію вчителя математики, фізики та основ інформатики.

З 1997 року працювала вчителем математики, фізики, інформатикиБілозірської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, з вересня 2005 року по серпень 2016 працювала заступником директора з навчально-виховної роботи Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів №1.

Має першу педагогічну кваліфікаційну категорію.

Одружена. Має 2 дітей.

26 серпня 2016 року на засіданні 21 сесії Білозірської сільської ради було затверджено директора (завідувача) ДНЗ «Червона шапочка»с. Білозір’я. Новим директором стала Думанецька Ірина Миколаївна.

Ірина Миколаївна має повну вищу освіту. У 2006 році закінчила Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Дошкільне виховання», а у 2015 році закінчила Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, здобула ступень магістра за спеціальністю «Дошкільна освіта». Працювала у дошкільному навчальному закладі «Червона шапочка» на посаді вихователя із 01 вересня 2005 року. Має педагогічний стаж 11 років. За результатами атестації в 2016 році присвоєно кваліфікаційну категорії «спеціаліст першої категорії».

Одружена. Має 2 дітей.