Семінар «Партиципаторний бюджет у с.Білозір’я: шлях до налагодження діалогу у громаді». Підсумки

Дата: 24.07.2017 12:23

Протягом 18-20 липня 2017 року проводився семінар «Партиципаторний бюджет у с.Білозір’я: шлях до налагодження діалогу у громаді». Захід відбувся у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства».

Проект «Публічні бюджети від А до Я» реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

У проведенні навчального семінару взяли участь координатори з Польщі - Кшиштоф Фільцек, м. Полтави - Леонід Донос, м. Прилуки - Олена Канавець, м. Черкаси - Людмила Проценко.

Експерти ділилися міжнародним та українським досвідом впровадження громадського бюджету.

У межах тематики семінару розкривалися основні етапи та напрямки впровадження Бюджету участі в Білозірскій ОТГ.
Координаторами проводилися семінари, тренінги, надавалися консультації щодо супроводження процесу запровадження громадського бюджету в Білозірській ОТГ. Особлива увага приділялася проведенню інформаційної компанії.

Особиста подяка  експертам семінару (Кшиштоф Фільцек,  Леонід Донос, Олена Канавець, Людмила Проценко), що  відвідали Білозір’я,  поділилися з нами власним досвідом та знаннями. Щира вдячність учасникам, які незважаючи на літні відпустки, знайшли час та бажання відвідати семінар «Партиципаторний бюджет у с.Білозір’я: шлях до налагодження діалогу у громаді».

- З повагою голова координаційної ради, О.С. Сіленко