Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника Білозірської загальноосвітньої школи І ступеня

Дата: 25.07.2016 12:24

Білозірська сільська рада Черкаського районну Черкаської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Білозірської загальноосвітньої школи І ступеня Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 333 с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі – до 15    серпня 2016 року включно.

Вимоги до претендентів на вакантну посаду директора Білозірської загальноосвітньої школи І ступеня  Білозірської сільської ради:

• громадянство України (не менше 10 років);
  • вільне володіння державною (українською) мовою;
  • повна вища педагогічна освіта на рівні спеціаліста або магістра;
  • стаж педагогічної роботи не менше трьох  років;
  • ґрунтовні знання чинного законодавства України в галузі освіти;
  • упевнений користувач ПК, Microsoft Word, Excel, Power Point;
  • високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Документи: заява на ім’я голови конкурсної комісії щодо участі в конкурс на посаду, біографічна довідка, ксерокопія трудової книжки, копії документів про освіту, мотиваційний лист і перспективний план розвитку навчального закладу (додаток у формі презентації Microsoft Power Point є перевагою) – подаються до Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області за адресою: вул. Незалежності, 168, с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635,  тел. 30-13-25

Засідання конкурсної комісії відбудеться 18 серпня 2016 року в            приміщенні Білозірської сільської ради Черкаського району, Черкаської області, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 168 с. Білозір’я Черкаського району, Черкаської області, 19635.