Надія на життя

Дата: 10.01.2017 12:27

Для кожної мами найрідніша - дитина. Для кожного тата  син – гордість. Буває, злий жарт долі посилає випробування задля того, щоб об*єднати та переосмислили  цінності.  Усі уроки долі можна витримати, пережити та бувають такі, що самотужки їх витримати не можливо не лише емоційно, а й фінансово. Та найстрашніше, коли життя  єдиної дитини стоїть під загрозою, не через те, що батьки не хочуть лікувати, а через те, що не вистачає коштів на лікування.

Різдво! Коляда! Чарівна ніч! Коли трапляються дива… Білозірці не могли стояти осторонь, бо  найбільший злочин - бути байдужим, долучилися до акції «Подаруй життя дитині», відвідавши благодійний концерт «Новорічно – різдвяна феєрія».

Дякуємо Всім, хто долучився до акції, хто не був байдужим, хто подарував, бодай маленьку надію на життя. Завдяки Вам, білозірці, зібрано 12827 гривень. Розуміємо, що це краплинка, але й вона може врятувати життя шістнадцятирічного односельчанина Перевізника Олега.

Просимо: не стійте осторонь, подаруйте життя дитині, долучіться до акції.
МИ НЕ ПОВИННІ ВТРАЧАТИ ДІТЕЙ ЧЕРЕЗ БРАК КОШТІВ НА ЛІКУВАННЯ!!!

Номер картки Приват Банку батька хлопчика Перевізника О.О.

телефон Перевізника О.О. 093-202-98-27

ДОПОМОЖЕМО ВРЯТУВАТИ ДИТИНІ ЖИТТЯ!

НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ БАЙДУЖИМИ ДО ЧУЖОГО ГОРЯ!!!