Нове лабораторне обладнання для кабінету хімії

Дата: 09.11.2016 12:29

У зв'язку з тим, що наша школа отримала кошти на природничо-математичні  кабінети, закупили нове обладнання та поповнили матеріальну базу.

Зокрема, кабінет хімії поповнився великою кількістю хімічного посуду та хімічних речовин для демонстрації дослідів та проведення лабораторних і практичних робіт.

Отримали чотири колекції : металів, волокон, пластмас, чавуну і сталі. Це дасть можливість використовувати їх на уроках хімії у 7-х, 10-х, 11-х класах з метою ознайомлення учнів із різноманітними приладами неорганічних та органічних речовин. Ці знання можна буде застосовувати не тільки при вивченні теорії, а й на практиці, у побуті.

Також кабінет хімії отримав індикаторний та фільтрувальний папір, якого так довго не було в наявності і який так потрібен для проведення дослідів на уроках хімії.

Більченко Світлана Іванівна, вчитель хімії.