Майже 70 млн. грн. виділили Черкащині на регіональний розвиток

Дата: 13.05.2016 12:31

Витратити їх планують на придбання медичного обладнання, ліквідацію наслідків пожежі у черкаському театрі, ремонти та реконструкції дитсадків і шкіл, а також на розвиток місцевого самоврядування тощо.

Черкаська область запропонувала 26 проектів для реалізації за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

«Якщо Мінрегіонбуд не матиме суттєвих заперечень, то кошти можуть виділити вже в червні. Всі проекти мають необхідну проектно-кошторисну документацію. Тому всі вони можуть бути реалізовані цього року», – розповів порталу «Діловий регіон» директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман Карманнік.

Найбільша сума, майже 14 млн. грн. запланована на оновлення флюоропарку Черкаської області для розширення доступу та підвищення якості й ефективності виявлення патології передусім серед сільського населення. Ще на 10,6 млн. грн. буде придбано медичне обладнання для нового перинатального центру. На ліквідацію наслідків пожежі в приміщенні Черкаського обласного музично-драматичного театру планують отримати трохи більше 10 млн. грн.

Дещо менші суми передбачені на розвиток освітніх закладів: 7,4 млн. грн. на переобладнання частини приміщень колишньої тютюнової фабрики під багатофункціональну спортивну залу дитячо-юнацької спортивної школи і 5,9 млн. грн. – на будівництво критого басейну в золотоніській гімназії.

З повним переліком проектів, запропонованих для реалізації за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, можна ознайомитися нижче.

Джерело: Діловий Регіон