Білозір’я прощається з Почесним громадянином села Білозір’я та повним кавалером орденів Трудової слави

Дата: 18.10.2016 12:35

Сьогодні ми прощаємося з людиною з великої букви. Яка  залишила після себе  неабиякий слід. Для цього тяжко працював, не покладаючи рук.

Така людина, як Іван Федорович Оліцький, народжується в нації раз на 100, а може, і більше років. Ми сьогодні прощаємося з великою честю і совістю, яка була поруч нас впродовж  десятків років. Він мав право сказати кожному з нас - і близькому, і далекому - багато слів. Завжди ласкавих, правильних, справедливих, бо він жив по честі, по совісті, по-Божому. І жив, перш за все, заради України. Його справи говорять самі за себе:

Народився Іван Федорович 20 грудня 1936 року, закінчив 7 класів.

Почав  працювати з 1948 року на фермі в колгоспі по 1952 рік.

В 1952 році завершив курси трактористів при Смілянській МТС.

З 1953 по 1955 р. працював трактористом в колгоспі.

З 1955 по 1959 р. служив в лавах армії.

З 1959 по 1992 р. працював в колгоспі трактористом, ланковим механізованої ланки по вирощуванню кукурудзи.

За високі врожаї кукурудзи був удостоєний:

1963 р. Срібною медаллю ВДНГ (Виставки досягнень народного господарства);

1963 р . Золотою медаллю ВДНГ;

1975р. Орденом Трудової слави 3 ступеня;

1977р. Орденом Трудової слави 2 ступеня;

1987р. Орденом Трудової слави 1 ступеня;

20 серпня 2013 року присвоєно звання  «Почесний громадянин села Білозір’я» Оліцькому Івану Федоровичу, заслуженому працівнику сільського господарства, повному кавалеру орденів Трудової слави.

Він чесно і по-Божому ніс свій хрест. Він любив Україну . Вічна пам’ять Вам, Іване Федоровичу. Твої очі вічно будуть дивитися з небес на нас і кликати до тих справ, з якими ти йшов по житті. Будуть кликати працювати задля розквіту вільної України для українців. Царство Небесне Вам.