Комунальниками Білозірської сільської ради були проведені пуско-налагоджувальні роботи деревоподрібнюючої машини DT660T

Дата: 30.11.2016 12:41

У рамках проекту «Оновлення матеріально-технічної бази Комунального підприємства Білозірської сільської ради шляхом придбання техніки спеціального призначення» за рахунок субвенції з державного бюджету придбано деревоподрібнюючу машину DT660T. Машина деревоподрібнююча навісна агрегатується з трактором  МТЗ 82.1 за допомогою монтажу на триточкове навішування і з'єднанням з валом відбору потужності через карданну передачу.

Сьогодні комунальниками Білозірської сільської ради були проведені пуско-налагоджувальні роботи деревоподрібнюючої машини, метою яких являлося налагодження встановленого активного устаткування, а також перевірка готовності функціонування системи в цілому. При проведенні пуско-налагоджувальних робіт, в присутності сільського голови Міцука Володимира Павловича, була перевірена працездатність механізму та підтверджена його відповідність до експлуатації.  В результаті обробки деревообробна машина DP 660 Т видає сировину у вигляді тріски розміром 10 - 40 мм., продуктивність складає до  8 м³/год.

Комунальним закладом Білозірської сільської ради машина деревоподрібнююча використовуватиметься при проведенні санітарних вирубувань. Переробка гілок при проведенні вирубувань дозволить знизити витрати на перевезення зрізаних дерев. Крім того  перехід Білозірської сільської ради на альтернативні види палива шляхом встановлення економічних  твердопаливних котлів в установах, що належать до об’єктів комунальної власності потребує сировини для опалення. Тому всі ці відходи деревини будуть  перероблені та вжиті із користю. Рейки, обрізки гілок, відходи деревини різної форми і розмірів, переробляються деревообробною  машиною у дрібну тріску. Потім ця тріска буде використана як сировина для опалення в котельнях та топочних будівель комунальної власності Білозірської сільської ради.